Browlift

Fiyat Almak İstiyorum

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın

Browlift ile ilgili sorunuzmu var?

Browlift

Kaşlar, bakışları ve yüz ifadesini direkt etkileyen, pozisyonu ve şekli itibarıyla mimik hareketlerinde baskın bir role sahip mühim bir yüz bölgesidir. Yüzü canlı, enerjik, sevinçli gösterebilen kaşlar, yorgun ve üzgün, yaşlı bir yüz ifadesine neden olabilmektedir.

Browlift & Kaş Kaldırma Estetiği Nedir?
Kaşlar, gözler ve burun ile belirli oranlar ve açılar doğrultusunda bir ahenk içerisindedir. Gerek yapısal olarak, gerekse yaşlanmaya bağımlı olsun düşük görünümlü kaşlar kişiye mutsuz ve yorgun bir görüntü verir. Kaşların normal şekline ve açılarına getirilmesi aktif bir görüntü kazandırırken gözleri vurgulayarak bakışların da daha aktif ve etkileyici olmasına neden olur.

Kaş Kaldırma Estetiği Nasıl Yapılır?
Klasik alın germe ameliyatlarında olduğu gibi saçlı deriden yapılan ama daha küçük bir kesi yapılarak uygulanabildiği gibi ( resimde yeşil renk), tam kas üzerinden( resimde beyaz renk) veya üst göz kapağından(resimde mavi renk) girilerek yapılabilir. Kaş kaldırma operasyonlarının kalıcılığı, iz kalıp kalmayacağı, istenilen kaş şeklinin elde edilme başarısı, lokal veya genel anestezi altında olması uygulanacak tekniğe baz alınarak değişir. Teknik seçimi ise hastanın ihtiyaçları, beklentileri, beraberinde diğer operasyon uygulanıp uygulanmayacağına (göz kapağı estetiği, yüz germe, alın germe vb.) ve cerrahın bu tekniklerdeki tecrübesine baz alınarak belirlenir. Göz kapağı ve kas üzerinden girilerek yapılan kaş kaldırma operasyonlarında klasik tekniklerle kıyasla neredeyse hiç iz kalmaz ama kalıcılık süresi nispeten daha azdır.

Kaş kaldırma operasyonları saçlı deriden yapılan küçük bir kesi yardımıyla veya tam kaş üzerinden ya da üst göz kapağından girilerek yapılabilir. Kaş kaldırma operasyonunun kalıcı olması ve izi istenilen kaş şekline ve tekniğe göre değişir. Yapılan muayeneye göre eğer gerekiyorsa aynı seansta alın germe veya göz kapağı operasyonları da uygulanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaş Kaldırma (Browlift) İşlemi Ne Kadar Sürer?

Lokal anestezi ile 20 dakika içinde uygulanır ve hasta hemen evine ve ertesi gün işine dönebilir. Uygun vakalarda çok iyi sonuç vermektedir. Hafif bir çekik kaş görünümü de sağlanabilir.

Kaş Kaldırma Estetiği Fiyatı

Browlift fiyati almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Nil Tellioğlu

Hizmetlerimiz

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın