Kaş Pudralama

Fiyat Almak İstiyorum

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın

Kaş Pudralama ile ilgili sorunuzmu var?

Kaş Pudralama

Makyaj süresini ve maliyetlerini kısaltması bakımından kalıcı makyaj tekniklerine olan ilgi her geçen gün artıyor. Kadınların artan kalıcı makyaj talepleri sıralamasında en üstlerde ise kaşlara yapılan uygulamalar yer alırken, pudralama yöntemi en çok tercih edilen kaş kontür teknikleri arasında bulunuyor.

Kaş Pudralama Nedir?
Bazı uzman çevreler tarafından gölgeleme tekniği olarak bilinen pudralama tekniği, sık iğneleme yöntemi ile yapılır ve dolgu tekniği ile benzer özellikler gösterir. Özetleyecek olursak;  kaşlarda uygulanan bir çeşit efekt işlemidir. Genellikle kaşlarında keskin olmayan hatları tercih eden kişiler için çok daha uygun bir yöntemdir. Kaşlara kontür yapılırken kullanılan pigmentler deri yüzeyine yakın üst tabakalara uygulanır.

Kaş Gölgeleme Uygulaması
Cildin en ince tabakasına yapılan sık iğne atışları ile gerçekleştirilen Mikro Pigmentlerin derinin bir tık üst tabakasına yapılan gölgelendirme tekniğine kaş pudralama tekniği denilmektedir.
Pudralama tekniğinde renkler biraz flu'dur. Genellikle sürekli olarak kaşlarını doldurma ihtiyacı duyan kişilerin ve aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmek isteyenlerin pudralama tekniğini uygulamaları gerekmektedir. Kaş kılları zayıf olan ve seyrek olan kişilerin genellikle tercih ettiği bir uygulamadır. Pudralama yöntemi diğer yöntemlerden ayıran bir diğer özelliği ise daha uzun süreli kullanabilir olmasıdır.
Uygulandığı alanlar en çok Kıl tekniğinde seyrek olan kaş yapısına dolgunluk katmak ve kıl tekniğini desteklemektir.


Sıkça Sorulan Sorular

Kaş Gölgeleme Kalıcılığı Ne Kadar?

Kaş gölgeleme uygulamasının kalıcılığı ortalama 2 yıldır.

Kaş Pudralama ve Dolgu Tekniği Arasında Ne Fark Var?

Dolgu tekniği ile pudralama tekniği arasındaki fark ise dolgu tekniği kaşlara yapılan işlemde biraz daha belirgin ve keskin olmasıdır.

Kaş Pudralama Fiyatı Ne Kadar?

Kaş pudralama uygulaması fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Nil Tellioğlu

Hizmetlerimiz

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın