Kaş Vitamini

Fiyat Almak İstiyorum

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın

Kaş Vitamini

Kaş Vitamini ile ilgili sorunuzmu var?

Kaş Vitamini

Kaş vitamini uygulaması; dökülmüş ya da yanlış alım sonucu küsmüş, incelmiş kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin uygulanması işlemidir. Kaş vitamini uygulaması küsmüş ya da dökülen kaşların canlanıp gürleşip tekrar çıkmasını amaçlayan profesyonel bir uygulamadır. Kaş vitamini uygulaması, kaşlarınızın tamamen doğal olarak güçlenmelerini sağlamak için uygulanan bir yöntemdir ve ortaya çıkan görüntü tamamen sizin kendi kaşlarınıza aittir.

Kaş Vitamini Nedir?
Kaşlarınız hacimli, belirgin ve gür görünmesini, aynı zamanda yüzünüze doğal bir ifade vermesini ve kalıcı olmasını istiyorsanız kaş vitamini uygulamasını tercih edebilirsiniz. Kaş vitamini kaşlarınızın performansını artırmak, doğal olarak güçlenmelerini sağlamak için uygulanan bir yöntemdir ve ortaya çıkan görüntü tamamen sizin kendi kaşlarınıza aittir. Öte yandan uygulamanın ne derece başarılı olacağının, kullanılan ürünlerin kalitesine ve uzmanın tecrübesine bağlı olduğunu da unutmamanızı öneririz.

Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır?
Ölçülü Kaş simetrisi alınarak kişinin istekleri doğrultusunda Kaş şekli tasarlanarak özel pomatla bölge uyuşturulur. Kaş diplerine kişinin ihtiyacına özel hazırlanan vitamin kokteyli uygulanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaş Vitamini Kaç seanstır?

Toplamda 4 seanstan oluşur. 15 günde bir seansa gelmeniz önerilir.

Kaş Vitamini uygulaması ne kadar sürer?

Ortalama 15 – 20 dakika süren ağrısız ve acısız bir işlemdir.

Kaş vitamini uygulaması kimlere uygulanmaz?

Kaş ve kirpiklerimizi sadece yanlış müdahale sonucunda kaybetmeyiz. Kimi zaman da tiroid rahatsızlıkları, atopik dermatit, saç kıran, kemoterapi gibi hastalıklar sebebiyle de kaş ve kirpiklerimizi kısmen veya tamamen kaybedebiliriz. Bu gibi durumlarda öncelikle buna neden olan etmeni tespit etmek için dermatoloji ya da endokrinoloji branşlarına başvurmak gerekir.

Kaş Vitamini Fiyatları

Kaş vitamini uygulaması fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Nil Tellioğlu

Hizmetlerimiz

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın