Kirpik Lifting

Fiyat Almak İstiyorum

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın

Kirpik Lifting ile ilgili sorunuzmu var?

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir. Özellikle düz kirpiklere sahip olan kadınların daha çok tercih ettiği bu kozmetik uygulama, bazı solüsyonlar ile kirpiklerde uzun süreli lifting ve kıvrıklık özellikleri kazandırır.

Kirpik Lifting
Kirpik lifting, ipek kirpik gibi yine kirpikler üzerinde uygulanan bir işlemdir. Fakat uygulama süreci bakımından iki işlemin birbirinden son derece farklı olup bambaşka sonuçlar yarattığını belirtmekte fayda var. O halde kirpik lifting nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kirpik lifting; kirpiklere kıvrım kazandırma, dolgunlaştırma ve adından da anlaşılabileceği gibi kirpikleri kaldırma misyonu taşır. Aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da niteleyebileceğimiz kirpik lifting, içeriğindeki vitamin, keratin ve pigment takviyeleri ile kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrık hale gelmesini sağlar.

Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?
Kirpik lifting uygulamasında ilk olarak kirpiklerinize kirpik ölçünüze uygun bir ped yerleştirilir. Daha sonra kirpikler tek tek ayrılarak bir cımbız yardımıyla pede yapıştırılır. Kirpik lifting için gerekli olan ilk ürün uygulanır ve bir süre bekletilir.  Daha sonra ikinci lifting ürünü sürülür ve 20 dakika bekletilir. Süre sonunda pedler çıkarılır, gözler silinir ve kirpiklere bakım ürünü uygulanarak işlem sonlandırılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kirpik Lifting İşleminin Süresi Ne Kadar?

Ortalama 1 saat süren bir uygulamadır. Kişinin kirpik yapısına göre 10-15 dakika değişkenlik gösterebilir.

Kirpik Lifting İşleminin Kalıcılığı Ne Kadardır?

Kirpik yapısına göre değişkenlik gösterebilen bu süre ortalama olarak 6-8 haftadır.

Kirpik Lifting Fiyatı Ne Kadar?

Kirpik lifting işleminin fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Nil Tellioğlu

Hizmetlerimiz

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın