Protez Tırnak

Fiyat Almak İstiyorum

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın

Protez Tırnak ile ilgili sorunuzmu var?

Protez Tırnak

Hayal etiğiniz tırnaklara protez tırnak ile kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Protez Tırnak Nedir?
Yanlış beslenme veya gerekli vitamin ve minerallerin alınmaması yüzünden sağlıksız ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnak yeme alışkanlığı yüzünden tırnakları devamlı kısa ve şekilsiz olanlar, yaptıkları işler nedeniyle ellerini çok fazla kullananlar, tırnaklarında renk farklılığı ve şekil bozukluğu olanlar için protez tırnak uygulaması pratik ve hızlı bir çözüm. Bilinenin aksine protez tırnak dışarıdan takılan bir takma tırnak değil; tırnak uçlarına kreatin bazlı ilaveler yapılarak uzatılır.

Protez Tırnak Çeşitleri
Bu yöntemler genellikle iki şekilde uygulanmaktadır birinci yöntem akrilik ürünlerin kullanıldığı yöntem, ikincisi ve en çok tercih edileni jel yöntemidir.

Akrilik Tırnak
Akrilik yönteminde önce tırnağa törpü ve gerekirse diğer aletlerle şekil verilerek, akrilik yapıştırıcı ve ardında akrilik tozu tatbik edilir.

Jel Tırnak
Jel yöntemini basitçe anlatmak istersek, tırnağın matrix tabakasının hava alacağı şekilde uygulanır. Tırnak ucuna takılan protez sonrasında tırnağınıza bir kaç kat jel malzeme ile doldurularak tırnağın şekillendirilmesidir diyebiliriz. Yukarıda bahsettiğimiz her iki sistemde de tırnağın matrix tabakası hava alacak şekilde uygulanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Protez Tırnak Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Uygulama, tüm el için yaklaşık 1 saat sürer. Sonrasında gerçek tırnağa oldukça yakın doğallıkta ve esneklikte, temiz tırnaklar ortaya çıkar.

Protez Tırnak ve Takma Tırnak Farkı Nedir?

Protez Tırnak işleminin takma tırnak işleminden farklı olmasının ve daha sağlıklı olmasının sebebi takma tırnak gibi tırnağınızın tümüne yapıştırılarak uygulanmamasıdır.

Protez Tırnak Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Aylık, düzenli bakımları yapıldığı sürece kullanım süresi sınırsızdır. Uzayan kendi tırnağınızın boşluk alanlarını doldurtmak için veya kısaltmak için tekrar 4 hafta sonra, doldurma işlemi uygulanması gerekmektedir.

Protez Tırnak Fiyatı Nedir?

Fiyat almak için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.


Nil Tellioğlu

Hizmetlerimiz

Fiyat ve bilgi almak için lütfen bilgilerinizi bırakın